Hallitus

Hallitus

Jeppis FBC Hallitus / Styrelse 2016-2017

Puheenjohtaja / ordförande
Carolina Isomaa
050 3392 118
carolina.isomaa@jeppisfbc.fi

Varapuheenjohtaja / Vice ordf.
Asko Lamminen
0400 919 351
asko.lamminen@eleca.fi

Sihteeri / Sekreterare
Vaula Vilppola
044 3644 824
vaula.vilppola@gmail.com

Hallituksen jäsen / medlem
Simon Björkström
050 433 8820
simon.bjorkstrom@live.com

Hallituksen jäsen / medlem
Markus Åbb
050 5123 716
markus.abb@jakobstad.fi

Hallituksen jäsen / medlem
Rasmus Isomaa
050 352 1132
rasmus.isomaa@jakobstad.fi

Hallituksen jäsen / medlem
Heikki Rintala
045-8975375
rintala.h@luukku.com

Hallituksen varajäsen / suppleant
Päivi Hernesniemi
040 7016 950
hernesniemi.p@gmail.com

Hallituksen varajäsen / suppleant
Jonne Isomaa
0500 366 306
jonne.isomaa@multi.fi

Hallituksen varajäsen / suppleant
Jani Kiviranta
040 5365 270
jani.kiviranta79@gmail.com

Hallituksen varajäsen / suppleant
Jan Boman
050 5432 486
jan.boman@jeppisfbc.fi